sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem, ouško hranované a celozlacené. Sklárna Kamenický Šenov. Značeno papírovým štítkem Made in Czechoslovakia. ___Výška šálku 6 cm, průměr šálku 7 cm, průměr podšálku 12,5 cm