značení | W&B WALLERFANGEN |
kamenina, modrý potisk, motiv krajinné scenérie se zasazenými asijskými stavbami, v borduře květy pivoňky, značeno modře W&B WALLERFANGEN - Villeroy & Boch, 19/20. století. Výroba ve Wallerfangen byla ukončena v roce 1931. ___Výška 7 cm