#32

Šálek s podšálkem

Šálek s podšálkem
Šálek s podšálkem
Šálek s podšálkem
Šálek s podšálkem
#32

Šálek s podšálkem

Antiques, Art and Collectables
349 zobrazení
800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

značení
W&B WALLERFANGEN

kamenina, modrý potisk, motiv krajinné scenérie se zasazenými asijskými stavbami, v borduře květy pivoňky, značeno modře W&B WALLERFANGEN - Villeroy & Boch, 19/20. století. Výroba ve Wallerfangen byla ukončena v roce 1931. ___Výška 7 cm