#30

Kalamář s vložkou na inkoust a sypátkem

#30

Antiques, Art and Collectables
433 zobrazení
5 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

porcelán bíle a modře glazovaný, "ovál" s profilovaným okrajem, klenuté lomené ouško, bohaté zdobení plastickými květy růží, lístky a úponky svlačce, zbytky zlacení, kolem poloviny devatenáctého století, drobné oklepy. ___Výška 5 cm, délka 15 cm