#29

Luxusní pohárek

Luxusní pohárek
Luxusní pohárek
Luxusní pohárek
Luxusní pohárek
#29

Luxusní pohárek

Antiques, Art and Collectables
1 limit
366 zobrazení
650 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 650 Kč
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

majolika bohatě zdobená plastickým dekorem a ruční malbou, značeno vtlačenou značkou - špatně rozpoznatelné, 19. století. ___Výška 7,5 cm, průměr 8 cm