Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#29
Luxusní pohárek
#29
Luxusní pohárek
Antiques, Art and Collectables
1 limit
366 zobrazení
650 Kč
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 650 Kč
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
Aukční katalog
majolika bohatě zdobená plastickým dekorem a ruční malbou, značeno vtlačenou značkou - špatně rozpoznatelné, 19. století. ___Výška 7,5 cm, průměr 8 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript