značení | S. Hohenberg, II, Taborstrasse 10, Wien |
porcelán bále glazovaný, pás tištěných květů a zlatého ornamentu, zlaté linky. Značeno červeným razítkem S. Hohenberg, II, Taborstrasse 10, Wien. První polovina minulého století. Tištěný dekor i zlacení částečně setřené. ___1x konvice, výška 17,5 cm,
1x cukřenka výška 11 cm, průměr 14 cm,
6x šálek výška 4 cm,
6x podšálek průměr 11 cm