#28

Šestiosobní mocca souprava

Šestiosobní mocca souprava
Šestiosobní mocca souprava
Šestiosobní mocca souprava
Šestiosobní mocca souprava
Šestiosobní mocca souprava
#28

Šestiosobní mocca souprava

Antiques, Art and Collectables
339 zobrazení
900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

značení
S. Hohenberg, II, Taborstrasse 10, Wien

porcelán bále glazovaný, pás tištěných květů a zlatého ornamentu, zlaté linky. Značeno červeným razítkem S. Hohenberg, II, Taborstrasse 10, Wien. První polovina minulého století. Tištěný dekor i zlacení částečně setřené. ___1x konvice, výška 17,5 cm, 1x cukřenka výška 11 cm, průměr 14 cm, 6x šálek výška 4 cm, 6x podšálek průměr 11 cm