Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
Vivante A.
#17
Vivante A.
365 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
Aukční katalog
"Žena se secesním účesem" lept, signováno tužkou vpravo dole A. VIVANTE, přelom 19. a 20. století. ___Tisková plocha 41 x 29,5 (54 x 43) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript