#13

Eva Činčerová
(1943 – 2005)

Dvojice

Činčerová Eva (1943-2005)
Činčerová Eva (1943-2005)
Činčerová Eva (1943-2005)
Činčerová Eva (1943-2005)
#13

Eva Činčerová
(1943 – 2005)

Dvojice

388 zobrazení
2 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
1. 10. 2020 18:00

"Dvojice" lept, vpravo dole signováno tužkou ČINČEROVÁ, datováno 1975, vlevo dole tužkou název díla, volný list. ___Tisková plocha 80 x 59 cm, celý list 90 x 68 cm ___O AUTOROVI: Činčerová Eva (1943-2005) malířka, grafička, ilustrátorka, studovala grafiku na AVU u profesora Tittelbacha, věnovala se figurální tvorbě, ale i monumentální tvorbě, těžiště její tvorby je však ve volné grafice a knižní ilustraci, zastoupena v NG Praha, v GHMP a jinde.