#101

Šestiosobní souprava dezertní

Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
Šestiosobní souprava dezertní
#101

Šestiosobní souprava dezertní

Antiques, Art and Collectables
319 zobrazení
600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 600 Kč
1. 10. 2020 18:00
1.eAukce
1.eAukce

porcelán, květinový dekor na bílém podkladě, okolo široký kobaltový pás, tvarovaný okraj zlacený. Značeno PIRKENHAMMER Czechoslovakia, kolem poloviny minulého století. Na jednom malém talíři uražený kousek okraje. ___V sestavě: 1x velký talíř, průměr 27,5 cm, 6x malý talířek, průměr 16 cm