porcelán, květinový dekor na bílém podkladě, okolo široký kobaltový pás, tvarovaný okraj zlacený. Značeno PIRKENHAMMER Czechoslovakia, kolem poloviny minulého století. Na jednom malém talíři uražený kousek okraje. ___V sestavě:
1x velký talíř, průměr 27,5 cm,
6x malý talířek, průměr 16 cm