17 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Plastika "Jezdec na koni - žokej" velký biskvit (neglazovaný porcelán), na plintě signováno..

1 900 CZK
vyvolávací cena:
1 900 CZK

porcelán bíle glazovaný, vtištěná značka s E v růžovém trojúhelníkovém porcelánovém nálepku,..

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

sklo čiré, bezbarvé, broušený motiv stylizovaných lístků jetele, Čechy, první polovina minulého..

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

sklo čiré, bezbarvé, zdobené broušeným motivem stylizovaných hroznů vína, Čechy, první polovina..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

keramika v barvě slonové kosti, květinový dekor s rozvilinami, tištěná značka DITTMAR-URBACH,..

vyvolávací cena:
4 500 CZK

keramika glazovaná, bohatá malba s výraznými srdci a květy na mramorovaném podkladě, kulovité..

vyvolávací cena:
2 200 CZK

vyvolávací cena:
900 CZK

porcelán bále glazovaný, pás tištěných květů a zlatého ornamentu, zlaté linky. Značeno červeným..

650 CZK
vyvolávací cena:
650 CZK

majolika bohatě zdobená plastickým dekorem a ruční malbou, značeno vtlačenou značkou - špatně..

vyvolávací cena:
5 500 CZK

porcelán bíle a modře glazovaný, "ovál" s profilovaným okrajem, klenuté lomené ouško, bohaté..

vyvolávací cena:
1 200 CZK

majolika - anglická kamenina, na bílém podkladě modrý měditisk, modrá tištěná značka B.W.M. &..

vyvolávací cena:
800 CZK

kamenina, modrý potisk, motiv krajinné scenérie se zasazenými asijskými stavbami, v borduře květy..

vyvolávací cena:
350 CZK

sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem, ouško..

vyvolávací cena:
400 CZK

sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem. Sklárna..

vyvolávací cena:
400 CZK

sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem, úchop na..

vyvolávací cena:
400 CZK

sklo čiré, bezbarvé, lištované, zdobené temně rudou glazurou a jemným zlatým dekorem, klenuté..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

porcelán bíle glazovaný, ručně malovaný a zlacený, modrá značka ACKERMANN & FRITZE VOLKSTEDT,..

vyvolávací cena:
3 600 CZK

porcelán bíle glazovaný, zdobený barevnou ruční malbou a zlacením. Modrá tištěná značka VOLKSTEDT-..