22 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

"Benátky - San Marco" barevná litografie, signováno tužkou vpravo dole JAN ZRZAVÝ, rámováno,..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Akt" litografie, signováno tužkou JAN BAUCH, datováno 1958. ___Tisková plocha 17,5 x 11,5 (53 x..

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

"Dívčí akt" barevný linoryt na ručním papíře, signováno tužkou OTA JANEČEK vpravo dole. ___Tisková..

vyvolávací cena:
4 200 CZK

"California - Anjel z La Jolle" ručně kolorovaný lept, signováno vpravo dole KATARÍNA VAVROVÁ,..

vyvolávací cena:
900 CZK

"Na výletě - Kumburk" dřevoryt, signováno vpravo dole tužkou C BOUDA a vlevo dole v desce..

450 CZK
vyvolávací cena:
350 CZK

2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 700 CZK

"Mrtvá Viktorka" lept, signováno vpravo dole tužkou A. KARÁSEK (Arnošt), datováno 1956, vlevo dole..

vyvolávací cena:
900 CZK

"Čarovná ryba na talíři" barevná litografie, vpravo dole signováno tužkou ZDENEK FUKSA, datováno..

vyvolávací cena:
14 000 CZK

"Prosba - Modlitba muže" dřevoryt z roku 1915, nesignováno, nedatováno. Ve sbírkách Moravské..

vyvolávací cena:
19 000 CZK

"Artisté - Hrazdaři I" suchá jehla, signováno vlevo dole perem TICHÝ, datováno 1946, vpravo dole..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

"Koupající se děti" monotyp - tužkou vlevo dole, signováno vpravo dole KAREL TONDL, třicátá léta..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Bitva II" lept, signováno tužkou vpravo dole ČINČEROVÁ, vlevo dole tužkou název, grafická..

vyvolávací cena:
2 900 CZK

"Dvojice" lept, vpravo dole signováno tužkou ČINČEROVÁ, datováno 1975, vlevo dole tužkou název..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Matky s dětmi" lept, nesignováno, sedmdesátá léta minulého století, volný list. ___Tisková plocha..

vyvolávací cena:
1 900 CZK

"Jobova noc" lept, vpravo dole tužkou signováno ČINČEROVÁ, datováno 1976, vlevo dole tužkou..

vyvolávací cena:
500 CZK

"Ze společné mísy" litografie, vpravo dole signováno tužkou FRANT. HOPLÍČEK, vlevo značeno:..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

vyvolávací cena:
900 CZK