datum aukce 20. 12. 2020 11:00
301
vyvolávací cena: 320 000 CZK

99. Reiner Václav Vavřinec (1689-1743)

"Odpočinek při pastvě dobytka u starého hradu" velký reprezentativní olej na plátně, nesignováno, luxusní zlacený rám, práce skvělého středověkého barokního malíře a stavitele. Ve Slovníku Toman je o tomto malíři dlouhý popis, jeho obrazy nejsou obvykle signovány. ___82 x 95,5 (101,5 x 114,5) cm