datum aukce 20. 12. 2020 11:00
10
292
prodáno za: 32 000 CZK
vyvolávací cena: 3 900 CZK

97. Diblík František Xaver (1887-1955)

"Portrét krásné mladé ženy s kožešinou a kloboučkem" olej na plátně, signováno vlevo dole F.X. DIBLÍK, datováno 1937. Skvělá portrétní práce významného autora. ___42,5 x 32,5 (57,5 x 47,5) cm ___ AUTOR Diblík František Karel (1887-1955) Malíř, narozen v Nalžovicích u Sedlčan, zemřel v Praze. Absolvent pražské akademie u Hanuše Schwaigera, legionář, navrhl plukovní prapory čs. legie, řada portrétů výjimečných osobností.

3****4 32 000 CZK 20. 12. 2020 12:01:00
7****8 30 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:51
3****4 29 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:30
7****8 28 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:25
3****4 27 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:18
7****8 26 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:13
3****4 25 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:11
7****8 24 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:07
3****4 23 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:06
7****8 22 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:01
3****4 21 000 CZK 20. 12. 2020 12:00:00
7****8 20 000 CZK 20. 12. 2020 11:59:57
3****4 19 500 CZK 20. 12. 2020 11:59:56
1****6 19 000 CZK 20. 12. 2020 11:59:54
7****8 18 500 CZK 20. 12. 2020 11:59:52
3****4 18 000 CZK 20. 12. 2020 11:59:51
7****8 17 500 CZK 20. 12. 2020 11:59:46
3****4 17 000 CZK 20. 12. 2020 11:59:44
7****8 16 500 CZK 20. 12. 2020 11:59:39
1****2 16 000 CZK 20. 12. 2020 11:59:38