"Zima v Beskydech" akryl na sololitu, signováno vpravo dole M. GRABOVSKÝ, nedatováno. Vzadu štítek Unie výtvarných umělců České republiky s původní prodejní cenou 5 200 Kč a s autorovým razítkem - ateliér Ostrava. ___40,5 x 45 cm ___O AUTOROVI: Grabovský Miroslav (1940-) Malíř, grafik, sochař, studoval na ŠUŘ v Brně u J. Zamazala a E. Ranného, dále na SPUŠ v Ostravě u prof. Otipky, věnuje se rovněž realizaci mozaiky v architektuře - ve Slovníku Chagall uvedeny realizace mozaiky ve veřejných budovách, vedle výstav v regionu vystavoval v letech 1991-1992 v Miláně, Florencii a Torontu.