#78

Zlaté manžetové knoflíčky

Zlaté manžetové knoflíčky
Zlaté manžetové knoflíčky
Zlaté manžetové knoflíčky
#78

Zlaté manžetové knoflíčky

zlato
236 zobrazení
3 800 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

žluté zlato, kruhový tvar s perletí a modrým safírem, puncovní značka Lyra (Z-34), plyšová etue, patrně první polovina minulého století. ___Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 3,85 g btto, průměr 1,5 cm