datum aukce 20. 12. 2020 11:00
36
vyvolávací cena: 3 800 CZK

78. Zlaté manžetové knoflíčky

žluté zlato, kruhový tvar s perletí a modrým safírem, puncovní značka Lyra (Z-34), plyšová etue, patrně první polovina minulého století. ___Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost 3,85 g btto, průměr 1,5 cm