datum aukce 20. 12. 2020 11:00
30
vyvolávací cena: 4 900 CZK

73. Zlatý prsten s tygřím okem

růžové zlato, leštěné tygří oko, Egypt, třetí čtvrtina 20. století, puncovní značka Kohout (Z-35). ___Ryzost zlata 750/1000 (18 K), hmotnost 4,15 g btto, velikost 56