#73

Zlatý prsten s tygřím okem

Zlatý prsten s tygřím okem
#73

Zlatý prsten s tygřím okem

zlato
218 zobrazení
4 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

růžové zlato, leštěné tygří oko, Egypt, třetí čtvrtina 20. století, puncovní značka Kohout (Z-35). ___Ryzost zlata 750/1000 (18 K), hmotnost 4,15 g btto, velikost 56