žluté zlato, hlava osazena zabrušovaným přírodním akvamarínem, ozdobné orámování kamene, ozdobná zešířená šína po stranách hlavy, plastický dekor včetně ležícího lva, punc lvíček - první republika. ___Ryzost zlata 14 K (585/1000), hmotnost 9,91g btto, velikost 58