#72

Zlatý prsten s akvamarínem

Zlatý prsten s akvamarínem
#72

Zlatý prsten s akvamarínem

zlato
251 zobrazení
12 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

žluté zlato, hlava osazena zabrušovaným přírodním akvamarínem, ozdobné orámování kamene, ozdobná zešířená šína po stranách hlavy, plastický dekor včetně ležícího lva, punc lvíček - první republika. ___Ryzost zlata 14 K (585/1000), hmotnost 9,91g btto, velikost 58