#70

Zlatý prsten dámský

Zlatý prsten dámský
Zlatý prsten dámský
Zlatý prsten dámský
#70

Zlatý prsten dámský

zlato
255 zobrazení
14 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
20. 12. 2020 11:00

růžové a bílé zlato, osazeno 5 diamanty s briliantovým brusem, 5 routami, ve stylu ART DECO, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), období: 1.republika (třicátá léta 20. století). ___Ryzost zlata 585/100 (14 K), hmotnost 4,88 g btto, brilianty: 1x kulatý dvouřadý - 0,13 ct, 1x kulatý Old Europe - 0,10 ct, 1x kulatý dvouřadý - 0,04 ct, 2x kulatý jednořadý - spolu 0,06 ct, 5x routa - spolu 0,08 ct, celkem 0,41 ct, velikost 55,5 ___Přiloženo Osvědčení na diamanty od České gemologické laboratoře, Ing. Jiránek