#7

Hartl A.

Hartl A.
Hartl A.
Hartl A.
#7

Hartl A.

386 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
20. 12. 2020 11:00

"Ulička v podzámčí" olej na plátně, signováno vpravo dole A. HARTL, datováno 1933. Kromě umělecké hodnoty i hodnota dokumentační. ___40 x 30 (50 x 40) cm