#68

Zlaté dámské náušnice

Zlaté dámské náušnice
Zlaté dámské náušnice
Zlaté dámské náušnice
#68

Zlaté dámské náušnice

zlato
284 zobrazení
14 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
20. 12. 2020 11:00

žluté foukané zlato ve tvaru kytičky, u každé uprostřed almandin, po obvodě dvanáct říčních perliček, u jedné z náušnic jedna perlička schází (snadno opravitelné), biedermeier - druhá polovina 19. století. ___Ryzost zlata 18 K, hmotnost 5,75 g btto, délka 2,5 cm ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na zlato