datum aukce 20. 12. 2020 11:00
3
72
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 5 500 CZK

68. Zlaté dámské náušnice

žluté foukané zlato ve tvaru kytičky, u každé uprostřed almandin, po obvodě dvanáct říčních perliček, u jedné z náušnic jedna perlička schází (snadno opravitelné), biedermeier - druhá polovina 19. století. ___Ryzost zlata 18 K, hmotnost 5,75 g btto, délka 2,5 cm ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na zlato

Sál 14 000 CZK 20. 12. 2020 11:40:37
Sál 13 100 CZK 20. 12. 2020 11:40:24
*****7 13 100 CZK 20. 12. 2020 11:40:24
Sál 13 000 CZK 20. 12. 2020 11:40:13
*****7 13 000 CZK 20. 12. 2020 11:40:11
Sál 12 750 CZK 20. 12. 2020 11:40:11
*****7 12 500 CZK 20. 12. 2020 11:40:04
Sál 12 000 CZK 20. 12. 2020 11:40:04
*****7 8 200 CZK 20. 12. 2020 11:39:28