datum aukce 20. 12. 2020 11:00
36
vyvolávací cena: 4 900 CZK

67. Zlatý náramek - kruh

žluté zlato, po obvodě rytý geometrický dekor, puncovní značka čejka, druhá polovina 20. století. ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 4,95 g