datum aukce 20. 12. 2020 11:00
40
vyvolávací cena: 4 900 CZK

66. Zlatý náramek - kruh

zlato, po obvodě rytý geometrický dekor, puncovní značka čejka, druhá polovina 20. století. ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 4,96 g, průměr 6 cm