#66

Zlatý náramek - kruh

Zlatý náramek - kruh
#66

Zlatý náramek - kruh

zlato
268 zobrazení
4 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

zlato, po obvodě rytý geometrický dekor, puncovní značka čejka, druhá polovina 20. století. ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 4,96 g, průměr 6 cm