Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#64
Zlatý prsten pánský
#64
Zlatý prsten pánský
zlato
239 zobrazení
4 900 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
žluté zlato osazeno karneolem, puncovní značka čejka, dvacátá léta 20. století ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,21 g btto, velikost 65
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript