datum aukce 20. 12. 2020 11:00
49
vyvolávací cena: 4 900 CZK

64. Zlatý prsten pánský

žluté zlato osazeno karneolem, puncovní značka čejka, dvacátá léta 20. století ___Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,21 g btto, velikost 65