Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
Čechovský K.
#6
Čechovský K.
523 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Růžové karafiáty ve váze" olej na tvrzené malířské lepence, signováno vpravo dole K. ČECHOVSKÝ, nedatováno. ___42 x 33 (52,5 x 42,5) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript