Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
3
Švarc
#5
3
Švarc
427 zobrazení
5 000 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Šachové zátiší" olej na sololitu, signováno vpravo dole ŠVARC, datováno 1997. Mimořádně kvalitní práce. ___50 x 40 (56 x 46) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript