#38

Stříbrné misky se lžičkami na kaviár

#38

Silver
315 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 300 Kč
20. 12. 2020 11:00

stříbro, uvnitř zlacení, každá miska na třech ozdobných nožkách, na miskách i na lžičkách vyrytý monogram EJ. Značeno puncovními značkami DIANA (S-30) na miskách a HLAVOU PSA (S-33) na lžičkách. Počátek minulého století. ___Ryzost 800/1000, celková hmotnost 191,49 g btto, 4x miska výška 3,5 cm, průměr 5 cm, 4x lžička délka 7 cm