#37

Stříbrné kleště na cukr

Stříbrné kleště na cukr
Stříbrné kleště na cukr
Stříbrné kleště na cukr
Stříbrné kleště na cukr
Stříbrné kleště na cukr
#37

Stříbrné kleště na cukr

Silver
338 zobrazení
1 700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
20. 12. 2020 11:00

19. století, v ohybu je medailonek s vyrytým monogramem "H", bohatý plastický dekor - vytlačeno ve stříbrném plechu přes formu. ___Délka cca 15 cm, ryzost stříbra 720/1000, hmotnost 32,15 g ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR