19. století, v ohybu je medailonek s vyrytým monogramem "H", bohatý plastický dekor - vytlačeno ve stříbrném plechu přes formu. ___Délka cca 15 cm, ryzost stříbra 720/1000, hmotnost 32,15 g ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR