2 kusy, stříbro 84 zolotniků, zdobeno gravírováním, datováno 1896, značeno mistrovskou značkou, Rusko ___Výška 4,7 cm, Ag 875/1000, celkem 38,85 g ___Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR