stříbro, uvnitř zlaceno, skleněná vložka, Tělo nádobky bombírované, po obvodu zdobené žebrováním a rokaji, puncovní značka Německo - přepuncováno značkou platnou na území ČR. ___Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 16,50 g, průměr 4 cm, výška 3 cm