#28

Malá stříbrná slánka se skleněnou vložkou

#28

Silver
3 limity
372 zobrazení
700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 200 Kč
20. 12. 2020 11:00

stříbro, uvnitř zlaceno, skleněná vložka, Tělo nádobky bombírované, po obvodu zdobené žebrováním a rokaji, puncovní značka Německo - přepuncováno značkou platnou na území ČR. ___Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 16,50 g, průměr 4 cm, výška 3 cm