#25

Stříbrný obal na rtěnku se zrcátkem

#25

Silver
325 zobrazení
500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

stříbro, puncovní značka trojúhelník 3, období: 2.čtvrtina 20. století. ___Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 32,29 g btto