Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#25
Stříbrný obal na rtěnku se zrcátkem
#25
Silver
325 zobrazení
500 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
stříbro, puncovní značka trojúhelník 3, období: 2.čtvrtina 20. století. ___Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 32,29 g btto
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript