#217

Pamětní album pro generálního ředitele Severní dráhy Ferdinandovy

#217

bibliofilie, knihy, album
1 limit
343 zobrazení
3 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
20. 12. 2020 11:00

velmi dekorativní desky alba - zlacenou mosazí vybíjené věnování ve stylu kubismu, značeno LINDAUER PRAHA, uvnitř jsou vloženy tři umělecké listy na pergamenu s textem v němčině a podpisy vedoucích pracovníků - vše u příležitosti 60. narozenin. Text na deskách v češtině a němčině "Veleváženému generálnímu řediteli Dr. Ing. Frant. Pospíšilovi úřednictvo generálního ředitelství Severní dráhy Ferdinandovy 4. prosince 1923 / Ihrem verehrten Generaldirektor Hern Dr. Ing. Franz Pospísil die Beamtenschaft der Generaldirektion der Ferdinands Nordbahn zum 4 Dezember 1923". Mimořádně kvalitní umělecké zpracování. Drobná poškození vazby, ale celkově v dobrém stavu. ___38 x 50 cm