velmi dekorativní desky alba - zlacenou mosazí vybíjené věnování ve stylu kubismu, značeno LINDAUER PRAHA, uvnitř jsou vloženy tři umělecké listy na pergamenu s textem v němčině a podpisy vedoucích pracovníků - vše u příležitosti 60. narozenin. Text na deskách v češtině a němčině "Veleváženému generálnímu řediteli Dr. Ing. Frant. Pospíšilovi úřednictvo generálního ředitelství Severní dráhy Ferdinandovy 4. prosince 1923 / Ihrem verehrten Generaldirektor Hern Dr. Ing. Franz Pospísil die Beamtenschaft der Generaldirektion der Ferdinands Nordbahn zum 4 Dezember 1923". Mimořádně kvalitní umělecké zpracování. Drobná poškození vazby, ale celkově v dobrém stavu. ___38 x 50 cm