vydání Marcel Seheur, Paris 1926, nerozřezáno, frontispis černobílá litografie a dále 18 kolorovaných litografií Louise Touchaguese, celkem 445 výtisků na různých druzích papíru. Teno výtisk není číslován - pravděpodobně jeden z autorských výtisků určených pro vydavatele či autora. Vloženo v ochranném pergamenovém papíru, ten částečně poškozen. Papírový přebal rovněž mírně poškozen. Obálka částečně uvolněna z vazby, uvnitř světle hnědé skvrnky, jinak dobrý stav, barvy kolorovaných litografií jsou nádherně živé. Více viz foto. Z Florianovy knihovny ze Staré Říše na Moravě. ___29,5 x 24 cm