datum aukce 20. 12. 2020 11:00
5
214
prodáno za: 52 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

212. Bibliofilie "VICTIMAE LAUDES (Chvála oběti), Suzanne Renaud - suchá jehla Bohuslav Reynek"

původní suchá jehla Bohuslava Reynka "Kostel ve Svatém Kříži I", signováno tužkou Reynek a datováno tužkou, ve francouzštině vydal V. Vokolek a syn, Pardubice, 1939, celkem 120 číslovaných výtisků na Hollandu. Tento výtisk číslo 11. S osobním rukou psaným věnováním ve francouzštině panu Josefu Florianovi od Suzanne Renaud, věnování je datováno 15. 10. 1939 v Petrkově. Ve výtisku je vložen na stroji psaný překlad básně Koleda do češtiny i s rukou psanými korekturami. Přiložena je rovněž přední strana poštovní obálky s oběma adresami - adresát Pan Josef Florian, Stará Říše, odesílatel Reynek, Petrkov, známkami a poštovním razítkem. Modrý přebal ušpiněn, hlavně zadní strana, uvnitř ve velmi dobrém stavu (viz fotografie). Unikátní sběratelská položka. Z Florianovy knihovny ze Staré Říše na Moravě. ___Cca 29,5 x 20,5 cm, tisková plocha suché jehly 12,7 x 8,5 cm

Sál 52 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:35
*****7 50 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:25
Sál 49 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:25
*****7 48 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:25
Sál 47 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:25
*****7 46 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:16
Sál 45 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:16
*****7 44 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:15
Sál 43 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:15
*****7 42 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:06
Sál 40 000 CZK 20. 12. 2020 13:26:06
*****7 32 000 CZK 20. 12. 2020 13:24:41