#208

Bibliofilie "EDVARD MUNCH, AUSSTELLUNG DER LITHOGRAPHIEN UND ORIGINAL RADIERUNGEN"

#208

bibliofilie, knihy, album
275 zobrazení
5 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

katalog k výstavě - Galerie Ernst Arnold (Dresden und Breslau), Herbst 1913 (podzim), 18 stránek, v němčině, obsahuje soupis vystavovaných grafických prací Edvarda Muncha, 10 reprodukcí vystavovaných děl, stav viz fotografie. Z Florianovy knihovny ze Staré Říše na Moravě. ___Cca 19,4 x 13,4 cm