datum aukce 20. 12. 2020 11:00
2
131
prodáno za: 7 800 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

200. Skleník

dřevo hnědé barvy, skla lemovaná zlacenou lištou, zdobeno zlacenými karyatidami, ve stylu pozdního rokoka (empírové prvky), 19. století. Dvířka i boční stěny jsou profilované, odpovídající skleníku, příjemná velikost, stav dobrý. ___Výška 134 cm, šířka 67,5 cm, hloubka 32,5 cm

8****2 7 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:46
3****4 7 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:46
8****2 7 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:33
3****4 7 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:33
8****2 7 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:30
3****4 6 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:30
8****2 6 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:27
3****4 6 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:27
8****2 6 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:24
3****4 6 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:24
8****2 5 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:22
3****4 5 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:22
8****2 5 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:18
1****6 5 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:18
8****2 5 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:15