datum aukce 20. 12. 2020 11:00
2
287
prodáno za: 7 800 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

200. Skleník

dřevo hnědé barvy, skla lemovaná zlacenou lištou, zdobeno zlacenými karyatidami, ve stylu pozdního rokoka (empírové prvky), 19. století. Dvířka i boční stěny jsou profilované, odpovídající skleníku, příjemná velikost, stav dobrý. ___Výška 134 cm, šířka 67,5 cm, hloubka 32,5 cm

*****2 7 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:46
*****4 7 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:46
*****2 7 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:33
*****4 7 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:33
*****2 7 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:30
*****4 6 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:30
*****2 6 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:27
*****4 6 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:27
*****2 6 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:24
*****4 6 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:24
*****2 5 800 CZK 20. 12. 2020 13:08:22
*****4 5 600 CZK 20. 12. 2020 13:08:22
*****2 5 400 CZK 20. 12. 2020 13:08:18
*****6 5 200 CZK 20. 12. 2020 13:08:18
*****2 5 000 CZK 20. 12. 2020 13:08:15