datum aukce 20. 12. 2020 11:00
74
vyvolávací cena: 99 000 CZK

185. Stříbrný servírovací podnos

mimořádně velký, značeno významným vídeňským stříbrníkem - WALLNÖFER, lotový punc - rok 1835, zdobeno gravírováním, vespod zpevněno jednoduchým dřevěným rámem. ___Celková délka včetně úchopů 70,5 cm, samotný tác cca 44 x 57 cm, hmotnost celkem 3.258,00 g btto, ryzost stříbra 13 lotů (812,5)