"Rašení" olej na plátně, signováno vpravo dole M. TICHÝ, datováno 1985, autorský rám. ___75 x 52,5 (79 x 57) cm ___O AUTOROVI: Tichý Miloš (1965-) Malíř, grafik, designér, studia na soukromé Akademii v Blankenheimu v Německu, dále v Irsku, navrhl mozaiku ve Venettu v Itálii, řada výstav, např. s absolventy v Avignonu ve Francii. Od roku 1985 žije v Erfstadtu v Německu. Navrhuje také prvky sportovních vozů a motocyklové kapotáže.