datum aukce 20. 12. 2020 11:00
2
88
prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

150. Plastika "Kozlík stojící na převrácené míse"

porcelán bíle glazovaný, ručně barevně malovaný, návrh ERICH HÖSEL, MÍŠEŇ, značeno dvakrát zkříženými meči pod polevou, vtlačenně znaky 147<, vyryto V107 b, první polovina minulého století. ___Výška 14,5 cm ___O AUTOROVI: Hösel Erich (1869-1953) Vystudoval sochařství na Akademii v Drážďanech. Od roku 1903 pracoval v manufaktuře v Míšni v oddělení tvorby. Proslavil se postavou jezdce Huna (r. 1895, bronz před NG v Berlíně, originální model v drážďanském Albertinu).

3****5 5 000 CZK 20. 12. 2020 12:40:30
8****8 5 000 CZK 20. 12. 2020 12:40:30
8****8 4 900 CZK 20. 12. 2020 12:40:19
3****5 4 800 CZK 20. 12. 2020 12:40:19
8****8 4 700 CZK 20. 12. 2020 12:40:13
3****5 4 600 CZK 20. 12. 2020 12:40:13
8****8 4 500 CZK 20. 12. 2020 12:40:06
3****5 4 400 CZK 20. 12. 2020 12:40:06
8****8 4 300 CZK 20. 12. 2020 12:40:00
3****5 4 200 CZK 20. 12. 2020 12:40:00
8****8 4 100 CZK 20. 12. 2020 12:39:49