#14

Autor neurčen

Autor neurčen
#14

Autor neurčen

357 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

"Kytaristka" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, datováno 1967. Tentýž autor jako u položky 13. ___52,5 x 24 (60 x 31,5) cm