Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#14
Autor neurčen
#14
Autor neurčen
357 zobrazení
1 500 Kč
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
"Kytaristka" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole, datováno 1967. Tentýž autor jako u položky 13. ___52,5 x 24 (60 x 31,5) cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript