"Kámasútra" velký barevný erotický grafický list, signováno tužkou dole uprostřed KUKLÍK, autorský tisk, datováno 1994, umělecká adjustace v textilní paspartě a olepu, zaskleno, z kmenové sbírky Lyry Pragensis, ___Výřez 36 x 26 (59 x 46) cm ___ AUTOR Kuklík Ladislav Malíř, grafik, studia na VŠUP v Praze u profesora Trnky a Sklenáře. Zabývá se volnou grafikou, za stěžejní práci považuje kresbu tužkou, pastelem, ilustrace, bibliofilie a ex libris, zastoupen v ředě galerií, včetně Národní galerie v Praze.
Ladislav Kuklík je český výtvarník narozený 1. srpna 1947. Studoval propagační grafiku a ilustraci na Střední umělecko-průmyslové škole v Praze a následně pokračoval ve studiu volné grafiky a ilustrace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové.
Výtvarník Kuklík je známý svým zaměřením na volnou grafiku, kresbu a ilustraci. Jeho tvorba často zahrnuje motivy ženského aktu a zvířecí motivy. V oblasti techniky preferuje pastel, tužku a čárový lept s akvatintou. Ladislav Kuklík je součástí české výtvarné scény a jeho díla mohou být součástí různých galerií a sbírek.