#130

Tomáš Bím
(1946)

Aladino

Bím Tomáš (1946-)
#130

Tomáš Bím
(1946)

Aladino

grafické práce
288 zobrazení
10 000 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

"Aladino" barevná litografie, vpravo dole signováno tužkou TOMÁŠ BÍM, datováno 1993, číslováno 21/100, vlevo dole dedikace: " Jiře a Honzovi moc rád T. B., Lety u Prahy 18.8.1998" ___Tisková plocha 65 x 49 (92,5 x 73,5) cm ___O AUTOROVI: Bím Tomáš (1946-) Malíř, kreslíř, grafik, ilustrátor, bibliofil, vytvářel plakáty, vyučen tiskařem, absolvoval soukromá studia, člen ČFVU, SČUG Hollar, zastoupen v Národní galerii, VČG Pardubice, sbírka ex libris Chrudim, Rijksmuseum Meermanno Haag, Tennis museum Gasper Oberhausen a jinde, ilustroval asi 30 knih, řada výstav doma a v zahraničí.