#12

Vepřek

Vepřek
#12

Vepřek

419 zobrazení
4 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

"Hutě a haldy na Ostravsku" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole VEPŘEK,, datováno 1963. Výborné zachycení průmyslové krajiny Ostravska. ___Ve výřezu 34 x 61,5 (54,5 x 80) cm