"Hutě a haldy na Ostravsku" olej na malířské lepence, signováno vpravo dole VEPŘEK,, datováno 1963. Výborné zachycení průmyslové krajiny Ostravska. ___Ve výřezu 34 x 61,5 (54,5 x 80) cm