sklo uranové, broušené, na víku oroplastický medailon s antickým motivem, okolo spodní části pásek oroplastiky se stylizovaným rostlinným dekorem, neznačeno. První polovina minulého století. Dva oklepy na vnitřní hraně víka. ___9 x 15 x 9 cm