datum aukce 20. 12. 2020 11:00
2
82
prodáno za: 1 700 CZK
vyvolávací cena: 1 700 CZK

118. Dóza s oroplastikou

sklo uranové, broušené, na víku oroplastický medailon s antickým motivem, okolo spodní části pásek oroplastiky se stylizovaným rostlinným dekorem, neznačeno. První polovina minulého století. Dva oklepy na vnitřní hraně víka. ___9 x 15 x 9 cm

*****1 1 700 CZK 20. 12. 2020 12:11:45