#118

Dóza s oroplastikou

Dóza s oroplastikou
Dóza s oroplastikou
Dóza s oroplastikou
Dóza s oroplastikou
#118

Dóza s oroplastikou

Antiques, Art and Collectables
1 limit
296 zobrazení
1 700 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
20. 12. 2020 11:00

sklo uranové, broušené, na víku oroplastický medailon s antickým motivem, okolo spodní části pásek oroplastiky se stylizovaným rostlinným dekorem, neznačeno. První polovina minulého století. Dva oklepy na vnitřní hraně víka. ___9 x 15 x 9 cm