#117

Figurální svícen jednoplamenný

#117

Antiques, Art and Collectables
311 zobrazení
5 600 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
20. 12. 2020 11:00

porcelán barevně glazovaný, částečně setřené zlacení, u stojanu figura muže s turbanem, značeno vtlačeně písmeny CF - CRISTIAN FISCHER (1846-1853). ___Výška 34 cm