datum aukce 20. 12. 2020 11:00
2
104
prodáno za: 5 600 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

117. Figurální svícen jednoplamenný

porcelán barevně glazovaný, částečně setřené zlacení, u stojanu figura muže s turbanem, značeno vtlačeně písmeny CF - CRISTIAN FISCHER (1846-1853). ___Výška 34 cm

*****9 5 600 CZK 20. 12. 2020 12:11:29
Sál 5 500 CZK 20. 12. 2020 12:11:29
*****9 5 400 CZK 20. 12. 2020 12:11:28
Sál 5 300 CZK 20. 12. 2020 12:11:28
*****9 5 200 CZK 20. 12. 2020 12:11:21
Sál 5 000 CZK 20. 12. 2020 12:11:21
*****9 3 300 CZK 20. 12. 2020 12:11:20
*****9 3 200 CZK 20. 12. 2020 12:11:20
*****9 3 100 CZK 20. 12. 2020 12:11:13
*****9 3 000 CZK 20. 12. 2020 12:11:13
*****9 2 900 CZK 20. 12. 2020 12:11:08
*****9 2 800 CZK 20. 12. 2020 12:11:08
*****9 2 700 CZK 20. 12. 2020 12:11:03
*****9 2 600 CZK 20. 12. 2020 12:11:03
*****9 2 500 CZK 20. 12. 2020 12:10:58