datum aukce 20. 12. 2020 11:00
59
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

116. Plastika "Ovčák"

terakota barevně glazovaná, nesignovaná, autor LUDVÍK WURZL, vtlačená značka V.D.K. BECHYNĚ, série 131, vtlačené číslo 958, návrh z dvacátých let 20. století. Publikováno v Keramika z Bechyně, Jiří Hořava, str.251. ___Výška 27 cm

*****3 2 500 CZK 20. 12. 2020 12:10:29