#116

Plastika "Ovčák"

Plastika "Ovčák"
Plastika "Ovčák"
Plastika "Ovčák"
Plastika "Ovčák"
#116

Plastika "Ovčák"

Antiques, Art and Collectables
265 zobrazení
2 500 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
20. 12. 2020 11:00

terakota barevně glazovaná, nesignovaná, autor LUDVÍK WURZL, vtlačená značka V.D.K. BECHYNĚ, série 131, vtlačené číslo 958, návrh z dvacátých let 20. století. Publikováno v Keramika z Bechyně, Jiří Hořava, str.251. ___Výška 27 cm