#115

Košíček - žardiniéra

Košíček - žardiniéra
Košíček - žardiniéra
Košíček - žardiniéra
#115

Košíček - žardiniéra

Antiques, Art and Collectables
1 limit
265 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
20. 12. 2020 11:00

majolika, klenuté ucho, barevný rostlinný dekor, prořezávání. Značeno vtlačeně… (?) a čísly 20024, konec 19. stol. Na jedné nožce kruhový oklep. ___Výška cca 19,5 cm