datum aukce 20. 12. 2020 11:00
61
prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

115. Košíček - žardiniéra

majolika, klenuté ucho, barevný rostlinný dekor, prořezávání. Značeno vtlačeně… (?) a čísly 20024, konec 19. stol. Na jedné nožce kruhový oklep. ___Výška cca 19,5 cm

*****1 1 200 CZK 20. 12. 2020 12:10:00