Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#114
Pohárek
#114
Pohárek
Antiques, Art and Collectables
267 zobrazení
900 Kč
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
20. 12. 2020 11:00
132. aukce starožitností, obrazů a umění
Aukční katalog
sklo mléčné, bohaté jemné zlacení, nálepy imitující broušené safíry, první polovina 19. století, Biedermeier. ___Výška 11 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript