#114

Pohárek

Pohárek
Pohárek
Pohárek
#114

Pohárek

Antiques, Art and Collectables
267 zobrazení
900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 900 Kč
20. 12. 2020 11:00

sklo mléčné, bohaté jemné zlacení, nálepy imitující broušené safíry, první polovina 19. století, Biedermeier. ___Výška 11 cm