datum aukce 20. 12. 2020 11:00
55
prodáno za: 900 CZK
vyvolávací cena: 900 CZK

114. Pohárek

sklo mléčné, bohaté jemné zlacení, nálepy imitující broušené safíry, první polovina 19. století, Biedermeier. ___Výška 11 cm

*****9 900 CZK 20. 12. 2020 12:09:44