#106

Mísa servírovací, kruhová, na patce

#106

Antiques, Art and Collectables
255 zobrazení
1 900 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
20. 12. 2020 11:00

keramika glazovaná, po celé ploše uvnitř i vně rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na bílém podkladě, stylizované lodyhy s listy a květy chrpy, neznačeno, 19/20. století. Stejný dekor u předcházející položky. ___Výška 10,5 cm, průměr 25,5 cm