datum aukce 20. 12. 2020 11:00
59
prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 900 CZK

106. Mísa servírovací, kruhová, na patce

keramika glazovaná, po celé ploše uvnitř i vně rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na bílém podkladě, stylizované lodyhy s listy a květy chrpy, neznačeno, 19/20. století. Stejný dekor u předcházející položky. ___Výška 10,5 cm, průměr 25,5 cm

Sál 1 900 CZK 20. 12. 2020 12:06:22