#105

Talíř servírovací, kruhový, velký

#105

Antiques, Art and Collectables
232 zobrazení
1 200 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

keramika glazovaná, shora po celé ploše rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na bílém podkladě, stylizované lodyhy s listy a květy chrpy, značeno vtlačeně No2, 19/20. století. Stejný dekor u následující položky. ___Průměr 30,5 cm