datum aukce 20. 12. 2020 11:00
60
vyvolávací cena: 1 200 CZK

105. Talíř servírovací, kruhový, velký

keramika glazovaná, shora po celé ploše rovnoměrně rozprostřený modrý rostlinný dekor na bílém podkladě, stylizované lodyhy s listy a květy chrpy, značeno vtlačeně No2, 19/20. století. Stejný dekor u následující položky. ___Průměr 30,5 cm