porcelán bíle glazovaný, oválný půdorys, dvě nádobky. Ručně psaný německý text, v překladu "Mému drahému otci k narozeninám, věnováno 27. ledna 1881." Patrné stopy jemného zlacení, značeno vtlačeným číslem 2. ___Cca 28 x 15 x 9,5 cm