#102

Kalamář

Kalamář
Kalamář
Kalamář
Kalamář
#102

Kalamář

Antiques, Art and Collectables
256 zobrazení
1 300 Kč
AAA, s.r.o.
AAA, s.r.o.
20. 12. 2020 11:00

porcelán bíle glazovaný, oválný půdorys, dvě nádobky. Ručně psaný německý text, v překladu "Mému drahému otci k narozeninám, věnováno 27. ledna 1881." Patrné stopy jemného zlacení, značeno vtlačeným číslem 2. ___Cca 28 x 15 x 9,5 cm