datum aukce 20. 12. 2020 11:00
102
vyvolávací cena: 1 500 CZK

101. Váza

porcelán bíle glazovaný, barevná ruční malba květinovým dekorem a zlacením. Značeno zelenou tištěnou značkou symbolu "Komaru" Noritake Made in Japan, výrazné ART DECO provedení, 20. léta minulého století. ___Výška 20 cm